Understand

rok szkolny 2016/2017

W dniach 8.05 - 28.05 2017 roku w naszym gimnazjum przebywali gościnnie studenci z Indii, Kanady, Wenezueli oraz Włoch w ramach projektu Understand. wspierającego Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ numer 10 - Mniej nierówności.Wolontariusze przeprowadzili w klasach warsztaty oparte na interaktywnych rozmowach dotyczących różnic kulturowych oraz ciekawych prezentacjach multimedialnych, poszerzających wiedzę uczniów na temat danych państw. Zajęcia były prowadzone przez  CelinęQiu, studentkę z Kanady, Rishabha Kamra i Ashwanth Kamaraj z Indii, Gaby Ibarra Chiurillo z Wenezueli, oraz Rosario Licodia z Włoch, którzy gościli w szkole dzięki współpracy szkoły ze stowarzyszeniem AIESEC.

Magdalena Witkowska, koordynatorka projektu "Understand" w Gimnazjum nr 117.